W Ożennej odbędzie się II Bieg Narciarski "Śnieżna Ożenna" o Puchar Starosty Jasielskiego.
W niedzielę (23 stycznia) w Ożennej odbędzie się II Bieg Narciarski "Śnieżna Ożenna" o Puchar Starosty Jasielskiego. Zawodnicy będą mieć do wyboru dwie trasy, krótszą o długości około 6 km i dłuższą - około 10 km.

W zawodach uczestniczyć mogą narciarze od 12 roku życia i starsi. Zapisów można dokonywać elektronicznie, bądź osobiście w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle. W przypadku nie wyczerpania limitu (100 osób) będzie istniała możliwość zapisania się w dniu zawodów.

Biuro zawodów będzie funkcjonować w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Ożennej w dniu 23 stycznia 2022 r. w godz. 8.30 - 10.30.
Start zawodów: dystans krótszy - godz. 11.00, dystans dłuższy - godz. 11.30.

Dla każdego uczestnika organizator zapewnia pamiątkowy medal oraz posiłek regeneracyjny na mecie. Nagrody w postaci Pucharu Starosty Jasielskiego oraz nagród rzeczowych zostaną przyznane najlepszym 3 zawodniczkom i 3 zawodnikom na każdym dystansie w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Regulamin zawodów wraz z formularzami dostępny jest na stronie http://www.mdkjaslo.pl/pl

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.