Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Rzeszowie wydało ostrzeżenie przed silnym wiatrem dla powiatu jasielskiego.
WCZK w Rzeszowie poinformowało, że w piątek (28 stycznia) od godziny 6.00 do 14.00 prognozuje się wystąpienie silnego wiatru.

Ostrzeżenie obowiązuje w powiatach bieszczadzkim, brzozowskim, jarosławskim, jasielskim, Krośnie, krośnieńskim, leskim, leżajskim, lubaczowskim, łańcuckim, przemyskim, Przemyślu, przeworskim, rzeszowskim, Rzeszowie, sanockim i strzyżowskim. Przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 35 km/h, w porywach do 80 km/h, z zachodu i południowego - zachodu.

[AKTUALIZACJA]
Z kolei od godz. 6.00 do 22.00 w dniu 28 stycznia w powiecie jasielskim mogą wystąpić intensywne opady śniegu powodujące miejscami przyrost pokrywy śnieżnej o 15 cm do 20 cm.

Także w piątek (28 stycznia) w powiecie jasielskim prognozowane są zawieje i zamiecie śnieżne spowodowane opadami śniegu i wiatrem o średniej prędkości od 25 km/h do 35 km/h, w porywach do 80 km/h, z zachodu i północnego-zachodu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.