Wyjaśniane są przyczyny pożaru volkswagena, do którego doszło w nocy (5 lutego) w Bukowsku. Po ugaszeniu ognia, na tylnym siedzeniu pojazdu, znaleziono zwęglone zwłoki mężczyzny.
W sobotę (5 lutego) około godz. 20:30, sanoccy policjanci otrzymali zgłoszenie o pożarze samochodu, stojącego na poboczu drogi w miejscowości Bukowsko. Po ugaszeniu volkswagena, wewnątrz, na tylnym siedzeniu ujawniono zwęglone zwłoki mężczyzny. Okazało się, że jest to 63-letni mieszkańca tej miejscowości.

- Policjanci ustalili właściciela auta. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, mężczyzna odwiedził swoich znajomych i po zakończonym spotkaniu wyszedł od nich i miał wrócić do domu, jednak tam nie dotarł. Wsiadł do samochodu należącego do znajomej, u której był i prawdopodobnie zasnął. Do wytrzeźwienia i wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia zostały zatrzymane dwie osoby, u których 63-latek tego wieczoru był - poinformowała komisarz Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Na miejscu pracowali policjanci, prokurator oraz biegły z zakresu pożarnictwa. Funkcjonariusze wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Ich analiza pozwoli wyjaśnić okoliczności tego tragicznego pożaru. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.