Dwaj kontrowersyjni dziennikarze, Marcin Rola i Wojciech Sumliński spotkali się w niedzielne popołudnie z mieszkańcami Jasła i regionu.
Około 100 osób wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez jasielski Klub Konfederacji z dwoma kontrowersyjnymi dziennikarzami - Marcinem Rola i Wojciechem Sumlińskim. Ten drugi uczestniczył w spotkaniu online, ponieważ poddany został kwarantannie po tym, jak wykryto u niego zakażenie koronawirusem.

Spotkanie rozpoczęło się od prelekcji Marcina Roli, w której to podzielił się swoimi opiniami na temat pandemii koronawirusa i szczepień a także skomentował bieżące wydarzenia w Polsce i na świecie.

- Patrzę na pani Maliszewską, jak jest ona zapłakana, że na łyżwach nie pojeździ. Przecież promowała to dziadostwo, brała kasę i chwaliła się tym, napuszczała jednych na drugich i dzieliła Polaków, Sory, rewolucja zjada własne dzieci, tak jest zawsze, zero litości dla nich. Ten cały cyrk, to całe intelektualne dziadostwo, które jest od dwóch lat, zrobili oni, głównie ludzie mediów. To wszystko jest bańka mydlana i nie ma na to żadnych podstaw naukowych - powiedział podczas spotkania Marcin Rola.

Zapis wideo ze spotkania
W podobnym tonie wypowiadał się Wojciech Sumliński. Opowiedział też o swoich śledztwach dziennikarskich, które prowadził wraz z Tomaszem Budzyńskim dotyczących Billa Gatesa oraz fundacji rodziny Rockefellerów.

Marcin Rola i Wojciech Sumliński w Jaśle
Wojciech Sumliński obecny był online

Przy okazji spotkania prawicowi dziennikarze promowali swoje najnowsze książki "Kulisy manipulacji. Jak teorie spiskowe stały się faktem" i "Zapis zarazy 2. To tylko eksperyment".

Zobacz zdjęcia ze spotkania:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.