12 zespołów wzięło udział w Turnieju Piłki Siatkowej jednostek OSP z terenu Gminy Tarnowiec o Puchar Wójta Gminy Tarnowiec.
W piątek (4 lutego) odbył się Turniej Piłki Siatkowej jednostek OSP z terenu Gminy Tarnowiec o Puchar Wójta Gminy Tarnowiec. Do udziału w zawodach zgłosiło się łącznie 12 zespołów. Dla sprawnego przebiegu rywalizacji drużyny rozgrywały swoje mecze na dwóch halach sportowych w Tarnowcu oraz Łubnie Szlacheckim. Zespoły rywalizowały w 4 grupach, z których awans do półfinału zapewniali sobie zwycięzcy grup.

Na podium stanęli:
- OSP Tarnowiec
- OSP Glinik Polski
- OSP Wrocanka / OSP Łajsce

Po meczu finałowym odbyło się uroczyste wręczenie pucharów i nagród dla wszystkich drużyn biorących udział w turnieju. W uroczystości udział wzięli Wójt Gminy Tarnowiec Wiktor Barański, Przewodniczący Rady Gminy Tarnowiec Michał Dłuski, Komendant Gminny Jarosław Lula, Dyrektor GOK Bartłomiej Smyka.

Całość turnieju przebiegła w przyjaznej atmosferze i nikt nie żałował spędzonego na hali czasu.Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.