W Świątkowej Wielkiej na stoku narciarskim "Mareszka" odbyła się impreza "Zimowe ferie na stoku".
W sobotę (19 lutego), na stoku narciarskim "Mareszka" w Świątkowej Wielkiej bawiło się stu młodych mieszkańców powiatu jasielskiego podczas imprezy "Zimowe ferie na stoku", nad którą patronat honorowy objął Starosta Jasielski Adam Pawluś.

"Zimowe ferie na stoku" to pierwsza tego typu impreza w powiecie jasielskim zorganizowana na stoku narciarskim. W wydarzeniu tym udział wzięły dzieci i młodzież, mieszkańcy powiatu, dla których przygotowano darmowe zjazdy przez 4 godziny trwania imprezy. Zapewniono im również możliwość bezpłatnego korzystania z wypożyczalni, darmowe lekcje z instruktorami narciarstwa oraz zaproszono na wspólne ognisko z kiełbaskami.

Uczestnicy bardzo chętnie korzystali z zaproponowanych atrakcji. Dla niektórych była to pierwsza przygoda z nartami. Pogoda dopisała, a na stoku panowały dobre warunki do zjazdów, dlatego też wszyscy doskonale się bawili.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.