Od środy, 23 lutego czynny jest nowo wybudowany supermarket budowlany Bricomarche przy ulicy Przemysłowej w Jaśle. Na klientów w dniu otwarcia czekają promocje cenowe i konkursy z nagrodami.
Mieszkańcy Jasła i regionu mogą już robić zakupy w markecie Bricomarche. Sklep przy ul. Przemysłowej zgodnie z zapowiedziami otwarty został w środowy poranek.

- Prowadzę sklep w Dębicy i takim naturalnym rejonem rozwoju było Jasło. Widzę, że to jest bardzo ciekawy rynek, bardzo duży potencjał. Myślę, że mieszka tutaj dużo ludzi, którzy są zainteresowani tematami majsterkowania czy dekoracji i potrzebują nowej jakości w handlu - mówi Tomasz Ocetek, właściciel sklepu Bricomarche w Jaśle, która ma już blisko 10-letnie doświadczenie w pracy w Grupie Muszkieterów.

Grupa Muszkieterów jest zrzeszeniem blisko 500 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu "dom i ogród" Bricomarchée.

Bricomarche w Jaśle

W dniu otwarcia zainteresowanie ofertą sklepu jest bardzo duże. Pierwsi klienci ustawali się przed wejściem na długo przed oficjalnym otwarciem. Sklep ma powierzchnię 1800 mkw, kolejne 2000 mkw to ogród, który już wkrótce zostanie zaopatrzony w asortyment ogrodowy.

Bricomarche w Jaśle oferuje ponad 30 tys. produktów w aż pięciu obszarach: artykuły budowlane, majsterkowanie, ogród, dekoracja i gospodarstwo domowe. - Artykuły jakie oferujemy można znaleźć zapewne w różnych sklepach, u nas jest to wszystko pod jednym dachem a przy okazji można też poszukać inspiracji. Staramy się zapewnić jak najlepsze ceny, które wynegocjowane są przez dużą grupę. Oferujemy również transport własnym samochodem na terenie Jasła i okolic - dodaje Tomasz Ocetek.

W supermarkecie można zakupić artykuły szklane dostarczane przez lokalnych dostawców. - Sieć jest jednym z liderów w branży budowlano-wnętrzarskiej i co ważne, staje się częścią otoczenia społecznego. Poza wygodnym dostępem do potrzebnych produktów, otwarcie placówki w Jaśle wiąże się również z licznymi dodatkowymi korzyściami dla jego mieszkańców - mówi Tomasz Ocetek. Sklep jest zarejestrowany w miejscowym urzędzie, do którego odprowadzane są wszystkie podatki.

Sklep Bricomarche w Jaśle czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 8.00 do 20.00 a w niedziele handlowe od godz. 10.00 do 18.00.

Zobacz: Bricomarche Jasło gazetka promocyjna

Zobacz zdjęcia z otwarcia:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.