REGION. Audi uderzyło w przydrożny przepust betonowy. Policjanci będą wyjaśniać szczegółowe okoliczności zdarzenia.
W środę (23 lutego) przed godz. 2 w nocy, dyżurny ropczyckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Nawsie w gminie Wielopole Skrzyńskie, pojazd uderzył w betonowy przepust. Policjanci we wskazanym rejonie zauważyli rozbite audi. Funkcjonariusze w rozmowie ze zgłaszającym ustalili, że jadąc przez miejscowość Nawsie, zauważył pojazd, który uszkodzony znajdował się częściowo w przydrożnym rowie.

W samochodzie przebywał mężczyzna, któremu w wydostaniu się z pojazdu pomogły służby medyczne. Jak się okazało, 19-letni mieszkaniec gminy Dębica był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu przez Prokuraturę Rejonową w Strzyżowie. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, a pojazd trafił na policyjny parking.

Funkcjonariusze, na miejscu zdarzenia, wykonali czynności procesowe, które pozwolą ustalić, kto był kierującym pojazdem i dokładne okoliczności tego zdarzenia. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Ropczycach.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.