Dzieci i młodzież bardzo aktywnie i wesoło spędziły pierwszy tydzień ferii z GOK Tarnowiec.
W poniedziałek (14 lutego) z okazji Walentynek odbyły się warsztaty z ozdabiania pierników - każdy z uczestników wykonał lukrowe wzory według wskazówek prowadzącej. Nie zabrakło również własnych kreacji.

Kolejnymi zajęciami zaplanowanymi na pierwszy dzień były warsztaty wokalne - na których uczestnicy mogły poznać podstawy warsztatu wokalnego, zaznajomić się z podstawowymi ćwiczeniami i zasadami posługiwania się oddechem podczas śpiewu oraz jak przygotować się do występu.

ferie w Tarnowcu

We wtorek dzieci i młodzież udali się na lodowisko do Dębicy - 2h aktywnej jazdy sprawiły, że każdy niezależnie od wieku zmęczony ale zadowolony wracał wczesnym popołudniem do Tarnowca :)

We środę GOK zmienił się w pracownię małego chemika. Dzieci poznały podstawowe narzędzia stosowne w laboratorium, zasady bezpieczeństwa oraz mogły samodzielnie wykonać doświadczenia związane z różnymi gęstościami cieczy. Było ciekawie i wesoło.

wycieczka do kina

Na czwartek zaplanowany był rodzinny wyjazd na sanki do Chyrowej. Niestety - prognozowana deszczowa aura zmusiła nas do zmiany założeń. Zamiast na stok odbyła się wyprawa na poranny seans w ArtKinie w Krośnie. Frekwencja jak zwykle dopisała - a film "Skarb Mikołajka" przypadł do gustu wszystkim dzieciom.

W piątek w GOK zagościły smoki….a to za sprawą wyjątkowych warsztatów plastycznych. Pod czujnym okiem prowadzącej dzieci wykonały kolorowe maski połączone z długim ogonem. Każdy inny - niepowtarzalne i odzwierciedlające indywidualne podejście dzieci - smoki i smoczyce - sprawiły, że wesoło i kreatywnie najmłodsi spędzili z nami ostatni dzień pierwszego tygodnia ferii zimowych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.