GOKiCz w Skołyszynie organizował codziennie zajęcia dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych podczas ferii.
Między 14 - 25 lutego, GOKiCz w Skołyszynie organizował codziennie zajęcia dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Dzieci uczęszczające na zajęcia feryjne sprawiły, że w GOKiCz w Skołyszynie oraz w filiach w Harklowej i Święcanach było gwarno i wesoło.
Uczestnicy mieli czas na rozwijanie zdolności plastycznych, gry ruchowe oraz zabawy integracyjne. Dzieci spotykały się na dywanie interaktywnym, wzięły udział w Turnieju Gier Planszowych, bawiły się na zajęciach w bibliotekach, tworzyły gliniane rzeźby na zajęciach plastycznych. Odbyły się warsztaty wokalne oraz zajęcia Zumba Kids.

Propozycją, na którą odpowiedziało wielu uczestników były warsztaty wokalne dla dorosłych i młodzieży zorganizowane w walentynki. "Białym głosem. Warsztaty tradycyjnych pieśni miłosnych", prowadzone przez Annę Długosz stały się okazją do wspólnego śpiewania i integracji wielu miłośników muzyki.

ferie w Skołyszynie

Największym zainteresowaniem w czasie ferii cieszyły się wspólne wyjazdy. Dzieci i młodzież wyjechali do Kopalni Soli w Bochni i Teatru Maska w Rzeszowie. Odbył się wyjazd na kulig do Regietowa, połączony z zabawami na świeżym powietrzu i ogniskiem. Ponadto wspólnie obejrzeliśmy film "Skarb Mikołajka" w kinie w Rzeszowie i odwiedziliśmy pijalnię czekolady. Młodzież miała okazję pograć w kręgielni w Jaśle, a najmłodsi pobawić się w sali zabaw.

Wszystkie wycieczki zorganizowane w czasie ferii dofinansowane zostały przez Wójta Gminy Skołyszyn z funduszy Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.