12 marca w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Osieku Jasielskim odbył się Gminny Dzień Kobiet.
Na uroczystości obecny był Wójt Gminy Osiek Jasielski Andrzej Stachurski oraz Przewodniczący Rady Gminy Piotr Wojdacz. Wójt złożył serdeczne życzenia Paniom, podkreślając jak ważne role spełniają w życiu, wartości, ich znaczenie w życiu rodzinnym, społecznym i politycznym. Pochylił się również nad kobietami ukraińskimi walczącymi o wolność w tym trudnym czasie.

Dzień Kobiet w Osieku Jasielskim

- Niech ten dzisiejszy dzień będzie okazją do złożenia Wam podziękowań i wdzięczności za Wasz trud, za codzienną pracę, za Waszą wyrozumiałość i cierpliwość, którą codziennie nam dajecie. Niech te dni, które wspólnie spędzamy przynoszą Wam wiele radości. Niech 8 marca trwa cały rok a podarunki, dobre słowa i nasze wsparcie zawsze wprowadzają Was w radosny nastrój. Aby każdy dzień był dla Was piękny i szczęśliwy - mówił wójt.

Dzień Kobiet w Osieku Jasielskim

Na symbol szacunku zostały wręczone kwiaty, a program artystyczny przygotowany został przez uczniów SOUND Music School pod okiem nauczyciela muzyki Wojciecha Janusza. Gościnnie wystąpił Bartosz Klęba, uczestnik II edycji The Voice Kids. Po części artystycznej Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Osieka Jasielskiego przygotowały słodki i ciepły poczęstunek.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.