W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbędzie się spotkanie Klubu Czytających Rodzin.
W czwartek (24 marca) w Klubie Czytających Rodzin działającym przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbędzie się spotkanie o godzinie 16:00 - "Wiosenne malowanie na firanie".

- Pierwszy kalendarzowy dzień wiosny przychodzi do nas 21 marca. Aby się upewnić, że do nas dotarł wyruszymy na jego poszukiwanie. Pomogą nam w tym książki m.in. Adama Wajraka, przyrodnika i dziennikarza, podającego wskazówki, porady i fakty dotyczące tej pory roku. Na zajęciach pobawimy się kolorami, poczytamy wiersze, opowiadania i bajki. Będzie ciepło, pogodnie i bardzo malowniczo.
 
Spotkania Klubu Czytających Rodzin MBP w Jaśle odbywają się w ramach programu "Rodzinne czytanie" i kampanii społecznej "Cała Polska czyta dzieciom" prowadzonej przez Fundację "ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom", w której Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy realizując akcję "Całe Jasło czyta dzieciom".

spotkania w biblioteceNikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.