Jedna osoba została poszkodowana w zderzeniu opla i peugeota na ulicy Krakowskiej w Jaśle, na DK73.
Wypadek wydarzył się w czwartek 24 marca na ulicy Krakowskiej w Jaśle po godz. 22,

W zderzeniu opla i peugeota poszkodowana została kierująca peugeotem, kobieta została przetransportowana do szpitala. Wstępnie wiadomo, że oba pojazdy uczestniczące w zdarzeniu poruszały się w kierunku Kołaczyc a do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi.

Prawdopodobnie kierująca peugeotem podjęła manewr wyprzedzania jadącego przed nią tira nie upewniając się, że jest wyprzedzana przez opla. Doszło do zderzenia obu pojazdów po czym peugeot wypadł z drogi i dachował.

[AKTUALIZACJA]


O godz. 23:45 w miejscu wypadku wprowadzono ruch wahadłowy.

[AKTUALIZACJA]


- Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 25-letnia kobieta kierująca peugeotem, podczas próby wyprzedzania samochodu ciężarowego, nie zachowała należytej ostrożności i zderzyła się z osobowym oplem. Kobieta straciła panowanie nad pojazdem i zjechała z jezdni do przydrożnego rowu, gdzie kierowany przez nią samochód dachował. Na miejscu zdarzenia pomocy poszkodowanej udzielili strażacy oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. 25-latka była trzeźwa, z obrażeniami trafiła do jasielskiego szpitala. Na szczęście obrażenia jakich doznała nie zagrażają jej życiu - przekazał komisarz Piotr Wojtunik z jasielskiej policji.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.