REGION. 23 osoby trafiły do szpitali po wypadku na alei Rejtana w Rzeszowie. Zderzyły się dwa autobusy.
W piątek 25 marca około godziny 9:15 na alei Rejtana w Rzeszowie doszło do poważnego wypadku z udziałem dwóch autobusów.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca autobusu MPK, zjeżdżając na przystanek nie zatrzymał się, kontynuując jazdę uderzył w wiatę przystankową, w kilka znaków drogowych i latarnię, a następnie w tył autokaru, który jechał przed nim. Siła uderzenia przemieściła autokar na stojącego przed nim volkswagena, a następnie autokar uderzył jeszcze w budynek. Wstępnie ustalono, że kierowca autobusu MPK prawdopodobnie zasłabł za kierownicą. W wyniku zderzenia poszkodowane zostały 23 osoby. Finalnie w szpitalach pozostało 8 osób.

Na miejscu wypadku pracują policjanci i prokuratorzy z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie. Zablokowana jest całkowicie ul. Rejtana w kierunku ul. Lwowskiej. W przeciwnym kierunku ruch odbywa się jednym pasem. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 15.

Zobacz zdjęcia

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.