REGION. 23 osoby trafiły do szpitali po wypadku na alei Rejtana w Rzeszowie. Zderzyły się dwa autobusy.
W piątek 25 marca około godziny 9:15 na alei Rejtana w Rzeszowie doszło do poważnego wypadku z udziałem dwóch autobusów.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca autobusu MPK, zjeżdżając na przystanek nie zatrzymał się, kontynuując jazdę uderzył w wiatę przystankową, w kilka znaków drogowych i latarnię, a następnie w tył autokaru, który jechał przed nim. Siła uderzenia przemieściła autokar na stojącego przed nim volkswagena, a następnie autokar uderzył jeszcze w budynek. Wstępnie ustalono, że kierowca autobusu MPK prawdopodobnie zasłabł za kierownicą. W wyniku zderzenia poszkodowane zostały 23 osoby. Finalnie w szpitalach pozostało 8 osób.

Na miejscu wypadku pracują policjanci i prokuratorzy z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie. Zablokowana jest całkowicie ul. Rejtana w kierunku ul. Lwowskiej. W przeciwnym kierunku ruch odbywa się jednym pasem. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 15.

Zobacz zdjęcia


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.