Powiat Jasielski podpisał porozumienie o udzielenie wsparcia finansowego na realizację zadania w ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pn. „Poznaj Polskę” – Edycja 2022.
W marcu br. Powiat Jasielski podpisał porozumienie o udzielenie wsparcia finansowego na realizację zadania w ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pn. "Poznaj Polskę" - Edycja 2022.

Przedmiotem przedsięwzięcia jest wsparcie organów prowadzących publiczne i niepubliczne szkoły w realizacji zadań mających na celu uatrakcyjnienie procesu edukacyjnego dzieci i młodzieży poprzez umożliwienie im poznawania Polski, jej środowiska przyrodniczego, tradycji, zabytków kultury i historii oraz osiągnięć polskiej nauki.

Przyznane przez Ministra w formie dotacji celowej środki finansowe przeznaczane są na dofinansowanie wycieczek szkolnych związanych z priorytetowymi obszarami edukacyjnymi. Przedsięwzięcie Ministra Edukacji i Nauki pn. "Poznaj Polskę" jest częścią Polskiego Ładu.


Szkoły, które uzyskały dofinansowanie w programie "Poznaj Polskę":
1. II Liceum Ogólnokształcące im. ppłk. Józefa Modrzejewskiego w Jaśle
2. Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Kołaczycach
3. Technikum nr 1 w Jaśle
4. Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 w Jaśle

Wartość całkowita przedsięwzięcia wynosi: 78 250,00 zł w tym: kwota otrzymanego dofinansowania: 62 600,00 zł, wkład własny: 15 650,00 zł.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.