Na jasielskim rynku odbędzie się zbiórka darów dla Sambora i Truskawca na Ukrainie.
Niestety na Ukrainie nadal trwa wojna i chociaż pewnie każdy z nas już w jakiś sposób przekazał swoje wsparcie, to nadal potrzeby są ogromne. W tym świątecznym czasie chcemy dalej pomagać miastom partnerskim Jasła - Samborowi i Truskawcowi. Stąd też na płycie rynku po raz kolejny we współpracy z PCK Oddział w Jaśle, organizujemy zbiórkę darów, które zostaną dostarczone na Ukrainę.

Dzięki poprzedniej zbiórce, która była zorganizowana początkiem marca, udało się wysłać do każdego z naszych miast partnerskich po trzy samochody pełne darów. Niestety nadal brakuje tam wielu podstawowych rzeczy. Każda złotówka, każdy dar, każdy gest się liczy.

Zbiórka trwać będzie od 8 do 12 kwietnia w godz. od 10.00 do 18.00 na jasielskim rynku. Zbierane będą dary według listy potrzeb zgłoszonych przez miasta.

Są to:
- środki opatrunkowe (bandaże, waty, gazy, antyseptyki, opaski uciskowe i medyczne, wodę utlenioną, płyny o działaniu antybakteryjnym, tabletki do dezynfekcji wody itp.)
- latarki, baterie
- materace, karimaty, śpiwory
- koce, poduszki, kołdry
- produkty higieniczne i kosmetyczne
- żywność długoterminową
- suszone owoce
- wodę
Jednocześnie w imieniu Sambora i Truskawca przekazujemy serdeczne podziękowania i wdzięczność za okazane wsparcie, nie tylko to rzeczowe i finansowe, ale przede wszystkim za serce i pamięć.

zbiórka darów


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.