W Jasielskim Domu Kultury odbędzie się Kiermasz Wielkanocny.
Palmy, pisanki, stroiki, kurczaczki wielkanocne, babki czy kartki świąteczne, pojawią się podczas tradycyjnego kiermaszu wielkanocnego 8 kwietnia br. w godzinach od 10 do 18 przy Jasielskim Domu Kultury. Jest to znakomita okazja, aby poczuć przedświąteczną atmosferę i kupić oryginalne rękodzieło.

Śladem lat ubiegłych organizatorzy przygotowali Kiermasz Wielkanocny przy JDK. Jak co roku odsłona kiermaszu zapowiada się bardzo różnorodnie i bogato. Swoje wyroby zaprezentują lokalni twórcy, którzy specjalnie na tę okazję przygotowali świąteczne ozdoby. Na kiermasz została zaproszona również cukiernia słodko-słona "U Zofii", która przygotowała dla Państwa wielkanocne wypieki oraz mini babki do koszyczka wielkanocnego.

Kiermasz to doskonała okazja, aby nie tylko wesprzeć regionalnych rękodzielników, zaopatrzyć się w oryginalne produkty, oraz daje możliwość zakupu wyjątkowego prezentu dla najbliższych.

kiermasz wielkanocny


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.