W Jasielskim Domu Kultury odbędzie się Kiermasz Wielkanocny.
Palmy, pisanki, stroiki, kurczaczki wielkanocne, babki czy kartki świąteczne, pojawią się podczas tradycyjnego kiermaszu wielkanocnego 8 kwietnia br. w godzinach od 10 do 18 przy Jasielskim Domu Kultury. Jest to znakomita okazja, aby poczuć przedświąteczną atmosferę i kupić oryginalne rękodzieło.

Śladem lat ubiegłych organizatorzy przygotowali Kiermasz Wielkanocny przy JDK. Jak co roku odsłona kiermaszu zapowiada się bardzo różnorodnie i bogato. Swoje wyroby zaprezentują lokalni twórcy, którzy specjalnie na tę okazję przygotowali świąteczne ozdoby. Na kiermasz została zaproszona również cukiernia słodko-słona "U Zofii", która przygotowała dla Państwa wielkanocne wypieki oraz mini babki do koszyczka wielkanocnego.

Kiermasz to doskonała okazja, aby nie tylko wesprzeć regionalnych rękodzielników, zaopatrzyć się w oryginalne produkty, oraz daje możliwość zakupu wyjątkowego prezentu dla najbliższych.

kiermasz wielkanocny

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.