Wręczono nagrody i upominki uczniom szkół podstawowych za udział w Ogólnopolskim Strażackim Konkursie Plastycznym.
We wtorek (29 marca) uczniom szkół podstawowych z terenu gminy wręczone zostały nagrody i upominki za udział w Ogólnopolskim Strażackim Konkursie Plastycznym.

W eliminacjach gminnych konkursu plastycznego w trzech kategoriach wiekowych wzięło łącznie udział 73 uczniów. Spośród wszystkich zgłoszonych prac 18 zostało zakwalifikowanych przez gminną komisję konkursową do etapu powiatowego.

konkurs strażacki

Warto nadmienić, iż na szczeblu powiatowym uczniowie szkół odnieśli sukcesy i zakwalifikowali się do kolejnego etapu konkursu plastycznego.

Dyplomy i nagrody dla wszystkich uczestników eliminacji gminnych ufundował i wręczył Andrzej Stachurski Wójt Gminy Osiek Jasielski, odwiedzając poszczególne placówki oświatowe wraz z Danielem Sochą Prezesem Oddziału Gminnego ZOSP RP w Osieku Jasielskim oraz Józefem Jurusikiem Komendantem Gminnym ZOSP RP w Osieku Jasielskim.

Osiek Jasielski

Podczas wręczenia nagród Wójt pogratulował wszystkim uczestnikom i zachęcał dzieci do brania udziału w kolejnych konkursach, podkreślając przy tym jak ważne jest zainteresowanie tematyką przeciwpożarową i popularyzacja działań straży pożarnych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.