Stroiki, ciasta, babki oraz ozdoby świąteczne można było kupić w Tarnowcu gdzie odbył się Wielkanocny Kiermasz Charytatywny.
W niedzielę (10 kwietnia) w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowcu odbył się Wielkanocny Kiermasz Charytatywny, podczas którego nabyć można było prace konkursowe przygotowane na XXIII Gminny Konkurs Najładniejsza Palma Wielkanocna - Wielkanocne Inspiracje.

Stroiki i ozdoby dostępne na kiermaszu wykonane zostały przez uczniów ze szkół podstawowych z terenu Gminy Tarnowiec.

Ponadto każdy kto odwiedził kiermasz mógł kupić stroiki, ciasta i babki przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich z: Czeluśnicy, Potakówki, Nowego Glinika, pisanki przygotowane przez Panią Katarzynę Kanię, pierniczki upieczone i ozdobione przez Panią Małgorzatę Urban, stroiki wykonane przez Panią Barbarę Świstak. Dziękujemy Paniom z KGW Tarnowiec za finansowe wsparcie akcji.

Dochód z Kiermaszu w wysokości 4538 zł zostanie przekazany na zakup najpotrzebniejszych artykułów spożywczych, które trafią bezpośrednio do potrzebujących osób na terenie Ukrainy.

Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wspomóc akcję i tym samym wymiernie przyczynić się do pomocy najbardziej potrzebującym w ogarniętej wojną Ukrainie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.