W Kampusie Techniczno-Sportowym KPU w Krośnie odbyły się IX Targi Pracy w których wziął udział Inkubator Przedsiębiorczości w Jaśle.
W piątek (8 kwietnia) w Kampusie Techniczno-Sportowym Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie odbyła się IX edycja Targów Pracy. W tegorocznych Targach udział wzięło czterdziestu trzech wystawców, w tym największe firmy działające w naszym regionie. Targi odwiedziło ponad tysiąc osób. Swoją ofertę zaprezentował także Inkubator Przedsiębiorczości w Jaśle.

Udział w Targach był okazją do przybliżenia zakresu wsparcia oferowanego przez Inkubator potencjalnym klientom oraz przedstawienia realizowanych działań wpierających postawy przedsiębiorcze wśród młodych ludzi. Odwiedzający nas uczestnicy Targów mogli wykonać Badanie Typu Osobowości Zawodowych, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.

Organizatorzy serdecznie dziękują Wszystkim odwiedzającym stoisko Inkubatora Przedsiębiorczości w Jaśle za ciepłe przyjęcie i ogromne zainteresowanie. - Jesteśmy wdzięczni za wszystkie spotkania, dyskusję oraz wyminę informacji i spostrzeżeń, które odbywały się w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Czekamy z niecierpliwością na kolejne spotkania z Państwem.

Zobacz zdjęcia


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.