Wszystkie drużyny z powiatu jasielskiego bardzo źle rozpoczęły sezon. Żadnej nie udało się nawet zremisować. W II kolejce wcale o punkty nie będzie łatwo.
LKS Skołyszyn wyjeżdża do Odrzykonia na mecz z Zamczyskiem (2 sierpnia, niedziela, godz. 11). W I kolejce Skołyszyn przegrał w dramatycznych okolicznościach po rzucie karnym w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry z Iskrą Przysietnica. Trener Robert Podkulski narzekał po meczu z Iskrą na grę swojej drużyny. - Mało strzałów w światło bramki z dystansu, mało gry kombinacyjnej, mało podań prostopadłych. Zbyt małą liczbą zawodników atakowaliśmy w polu karnym przeciwnika - wyliczał szkoleniowiec grzechy główne Skołyszyna. Natomiast Zamczysko w pierwszym meczu przywiozło punkt z boiska beniaminka Szarotki Uherce (2-2).

Wspomniana Iskra Przysietnica sprawdzi formę innego beniaminka Ostoi Kołaczyce (2 sierpnia, niedziela, godz. 16:30, stadion w Przysietnicy). Team trenera Stanisława Nowaka przegrał u siebie z Kotwicą Korczyna 1-2. Jednego z dwóch rzutów karnych nie wykorzystał Sławomir Sienicki i tym samym Ostoja zaprzepaściła szansę na wywalczenie remisu.

Bardzo trudne zadanie czeka LKS Czeluśnica, który zagra w Korczynie z Kotwicą (2 sierpnia, niedziela, godz. 15), naszpikowaną doświadczonymi zawodnikami z grającym prezesem klubu Patrykiem Frycem na czele. W ekipie trenera Roberta Mastaja w meczu z Przełęczą Dukla (0-2) szwankowała skuteczność. Czeluśnica przegrała w samej końcówce.

Natomiast Tempo Nienaszów podejmuje u siebie (2 sierpnia, niedziela, godz. 16:30) Naftę Jedlicze. Obie drużyny podrażnione porażkami w I kolejce (Tempo z Beskidem Posada Górna 2-4, a Nafta z Markiewicza 0-2) będą chciały udowodnić, że były to tylko wypadki przy pracy. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz.

W pozostałych meczach II kolejki: Wisłok Sieniawa - Przełęcz Dukla (s. 16), Orzeł Faliszówka - Beskid Posada Górna (s. 16), Bieszczady Arłamów Ustrzyki Dolne - Przełom Besko (s. 15), Markiewicza Krosno - Szarotka Uherce (n. 17.30), Brzozovia Brzozów - Start Rymanów (n. 15), Grabowianka Grabówka - Cosmos Nowotaniec (n. 15).