Komenda Powiatowa Policji w Jaśle podsumowała cztery świąteczne dni na drogach powiatu.
Z policyjnych statystyk wynika, że od 15 do 18 kwietnia na drogach powiatu jasielskiego było bezpiecznie. Nie odnotowano wypadków, a policjanci interweniowali w związku z kilkoma niegroźnymi zdarzeniami drogowymi.

- Do czterech kolizji doszło w piątek 15 kwietnia: w Dobrucowej, w Czeluśnicy, w Kołaczycach na ulicy Burmistrza Wiejowskiego oraz w Jaśle na ulicy Czackiego. Dwie kolizje odnotowano także 18 kwietnia: w Szebniach oraz w Gliniczku - poinformował komisarz Piotr Wojtunik z KPP w Jaśle.

Ponadto 17 kwietnia, na ulicy Mickiewicza w Jaśle policjanci zatrzymali do kontroli osobową mazdę. Kontrola stanu trzeźwości wykazała, że siedzący za kierownicą 43-letni mieszkaniec gminy Jasło prowadził samochód, będąc w stanie po użyciu alkoholu.

W ciągu 4 dni świątecznego weekendu na Podkarpaciu doszło do 6 wypadków, w których rannych zostało 7 osób, a 2 zginęły. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj po południu w Jadachach w powiecie tarnobrzeskim. Podczas działań funkcjonariusze zatrzymali 24 nietrzeźwych kierowców.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.