Zawodnik Czarnych 1910 Jasło Bartłomiej Rodak z rozciętym łukiem brwiowym po meczu w Nienaszowie trafił do szpitala w Jaśle. Na stadionie interweniowała policja.
W niedzielne popołudnie na stadionie w Nienaszowie rozgrywany był mecz o mistrzostwo klasy okręgowej między Tempem Nienaszów a drużyną Czarni 1910 Jasło. Pojedynek zakończył się zwycięstwem gości 3-1. Jednak wynik, za sprawą tego, co się wydarzyło po meczu, zszedł na dalszy plan.

Komisarz Piotr Wojtunik z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle poinformował, że po zakończonym meczu, w rejonie szatni doszło do przepychanek i szarpaniny między kibicami a zawodnikami.

- Policjanci podjęli interwencję, w trakcie której zatrzymali mieszkańca Nienaszowa, który uszkodził innej osobie telefon o wartości kilku tysięcy złotych. Mężczyzna był nietrzeźwy, miał ponad 1 promil alkoholu. Został wylegitymowany. W sprawie będą prowadzone czynności sprawdzające pod kątem zaistnienia przestępstwa uszkodzenia mienia. Jest to przestępstwo "wnioskowe", więc będziemy musieli przyjąć zawiadomienie w tej sprawie - poinformował kom. Piotr Wojtunik.

Policjanci ustalili również, że podczas awantury jeden z kibiców drużyny gospodarzy uderzył zawodnika Czarnych 1910 Jasło podczas schodzenia po meczu do szatni. Piłkarz z urazem łuku brwiowego został przetransportowany do szpitala w Jaśle.

- W tym przypadku policjanci będą również prowadzić czynności wyjaśniające, zbierając materiał dowodowy, by wyjaśnić dokładnie okoliczności tego zdarzenia - dodał kom. Piotr Wojtunik.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.