Tragiczny wypadek w Radawie, zginął 20-letni mężczyzna, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.
W niedzielę (8 maja) przed godziną 15, dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku, na drodze powiatowej w Radawie. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci oraz służby ratownicze.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu, wstępnie ustalili, że kierujący volkswagenem, jadąc z Mołodycza w kierunku Radawy, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Niestety pomimo udzielonej pomocy, życia 20-letniego mieszkańca gminy Wiązownica, nie udało się uratować.

wypadek w Radawie

Policjanci wyjaśniając okoliczności tego zdarzenia, pod nadzorem prokuratora, zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny miejsca wypadku oraz sporządzili dokumentację fotograficzną.

Apelujemy! Jedź ostrożnie, bądź rozważny za kierownicą! Pamiętajmy o tym, że nasze bezpieczeństwo w dużej mierze zależy od nas samych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.