Kierujący volkswagenem potrącił dwie nastolatki w Gliniku Polskim.
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło dziś (10.05) po godz. 15 w miejscowości Glinik Polski w gminie Tarnowiec.

- Wstępnie wiadomo, że kierujący samochodem marki Volkswagen, jadąc w kierunku miejscowość Umieszcz potrącił dwie nastolatki. Mężczyzna w chwili zdarzenia był trzeźwy - przekazał komisarz Piotr Wojtunik, rzecznik prasowy jasielskich policjantów.

Chwilę przed zdarzeniem nastolatki podróżowały autobusem. Prawdopodobnie wyszły zza niego wprost pod koła volkswagena.

Wypadek w Gliniku Polskim

Nastolatki w wieku 15 i 17 lat zostały poważnie ranne. Jedna z nich była reanimowana. Po przywróceniu jej czynności życiowych została przetransportowana do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Druga trafiła do szpitala z zespołem ratownictwa medycznego.

Droga powiatowa jest zablokowana w miejscu wypadku (na wysokości kościoła). Na miejscu interweniowali strażacy z JRG PSP Jasło, OSP Glinik Polski, OSP Tarnowiec, OSP Wrocanka, dwa zespoły ratownictwa medycznego, śmigłowiec LPR i policjanci.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.