Zespół Orzekający nr 3 w Krośnie Wydziału Gier Podkarpackiego ZPN wydał nowy komunikat.
Zawody o mistrzostwo klasy juniorów z dnia 30.04.2022 WKS Wojaszówka - Zorza Łęki Dukielskie zostały zweryfikowane 3 - 0 vo na korzyść drużyny z Wojaszówki. Drużyna z Łęk Dukielskich nie stawiła się na zawody. Za niestawienie na zawody Regulamin Rozgrywek w § 25, ust. 8, ppkt 2 nakazuje weryfikację meczu walkowerem na korzyść drużyny przeciwnej. Na klub Zorza Łęki Dukielskie nakłada się opłatę regulaminową w kwocie 200,- zł. Załącznik nr 4, pkt 7 Regulaminu Rozgrywek.

Zawody o mistrzostwo klasy juniorów z dnia 30.04.2022 Cosmos Nowotaniec - Lotniarz Bezmiechowa przez Zespół Orzekający nr 3 Wydziału Gier zostały zweryfikowane 3 - 0 vo na korzyść drużyny z Nowotańca. Drużyna z Bezmiechowej nie stawiła się na zawody. Za niestawienie na zawody Regulamin Rozgrywek w § 25, ust. 8, ppkt 2 nakazuje weryfikację meczu walkowerem na korzyść drużyny przeciwnej. Na klub Lotniarz Bezmiechowa nakłada się opłatę regulaminową w kwocie 200,- zł. Załącznik nr 4, pkt 7 Regulaminu Rozgrywek.

Zawody o mistrzostwo klasy "A" juniorów z dnia 19.04.2022 Błękitni Jasienica R. - LKS Wesoła przez Zespół Orzekający nr 3 Wydziału Gier zostały zweryfikowane 0-3 vo na korzyść drużyny LKS Wesoła. W drużynie z Jasienicy wystąpił w meczu zawodnik, który jest nieuprawniony w systemie Extranet. Nieuprawnienie zawodnika w Extranecie czyni zawodnika nieuprawnionego do gry. Za grę zawodnika nieuprawnionego Regulamin Rozgrywek w § 25, ust. 8, ppkt 7 nakazuje zawody zweryfikować walkowerem na korzyść drużyny przeciwnej.

Zawody o mistrzostwo klasy "A" juniorów z dnia 2.05.2022 LKS Wesoła - Burza Rogi przez Zespół Orzekający nr 3 Wydziału Gier zostały zweryfikowane 0 -3 vo na korzyść drużyny Burza Rogi. Podczas sprawdzania tożsamości zawodników z Wesołej okazało się, że nie wszyscy zawodnicy stawili się do konfrontacji. Regulamin Rozgrywek w § 19, w pkt 5 jest zapis cyt. " W przypadku, gdy zawodnik nie posiada dokumentu tożsamości lub nie stawi się na sprawdzenie tożsamości ( po uprzednim zgłoszeniu tego faktu kapitanowi jego drużyny) Taki zawodnik zostaje uznany za nie uprawnionego do gry w tym meczu..." § 25, pkt 7 " zawodnik nie stawi się na kontrolę tożsamości po uprzednim poinformowaniu przez sędziego kapitana drużyny, taki zawodnik zostaje uznany , że grał pod fałszywym nazwiskiem i drużyna karana jest weryfikacją meczu walkowerem". Ponadto ppkt 8) za grą zawodnika nie uprawnionego nakazuje weryfikację meczu 0-3 vo na korzyść drużyny przeciwnej.
Zawody o mistrzostwo klasy "B" seniorów z dnia 8.05.2022 Victoria Pakoszówka - Orkan Markowce zostały zweryfikowane 3 - 0 vo na korzyść drużyny z Pakoszówki. Drużyna z Markowiec nie stawiła się na zawody. Za niestawienie na zawody Regulamin Rozgrywek w § 25, ust. 8, ppkt 2 nakazuje weryfikację meczu walkowerem na korzyść drużyny przeciwnej. Na klub Orkan Markowce nakłada się opłatę regulaminową w kwocie 300,- zł. Załącznik nr 4, pkt 7 Regulaminu Rozgrywek.

Zawody o mistrzostwo klasy "B" seniorów z dnia 8.05.2022 Sokół Domaradz - KS Szczepańcowa zostały zweryfikowane 3 - 0 vo na korzyść drużyny z Domaradza. Drużyna ze Szczepańcowej nie stawiła się na zawody. Za niestawienie na zawody Regulamin Rozgrywek w § 25, ust. 8, ppkt 2 nakazuje weryfikację meczu walkowerem na korzyść drużyny przeciwnej. Na klub KS Szczepańcowa nakłada się opłatę regulaminową w kwocie 300,- zł. Załącznik nr 4, pkt 7 Regulaminu Rozgrywek.

Zawody o mistrzostwo klasy "B" seniorów z dnia 8.05.2022 OKS Guzikówka - Iwełka Iwla przez Zespół Orzekający nr 3 Wydziału Gier zostały zweryfikowane 3 - 0 vo na korzyść drużyny OKS Guzikówka. W drużynie z Iwli wystąpił w meczu zawodnik, który jest nieuprawniony w systemie Extranet. Nieuprawnienie zawodnika w Extranecie czyni zawodnika nieuprawnionego do gry. Za grę zawodnika nieuprawnionego Regulamin Rozgrywek w § 25, ust. 8, ppkt 7 nakazuje zawody zweryfikować walkowerem na korzyść drużyny przeciwnej.

Zespół Orzekający nr 3 w Krośnie Wydziału Gier Podkarpackiego ZPN działając na podstawie § 19, pkt 8, ppkt 2 i § 25, pkt 8, ppkt 7 Regulaminu Rozgrywek "IV ligi i niższych klas rozgrywkowych" zawody o mistrzostwo klasy "A" seniorów z dnia 8.05.2022 Orzeł Faliszówka - Zarzecze-Dębowiec zweryfikować 0-5 vo na korzyść drużyny Zarzecze-Dębowiec. W przedmiotowych zawodach w drużynie "Orzeł" Faliszówka wystąpił w meczu zawodnik z aktywną karą. Zawodnik w dniu 3.05.2022 otrzymał napomnienie w postaci żółtej kartki. Otrzymana żółta karka była to czwarta żółta kartka i czyni zawodnika nieuprawnionego do gry co mówi § 19, pkt 8, które powodują odsunięcie zawodnika od następnego meczu. Na klubie spoczywa obowiązek liczenia żółtych kartek co mówi § 30, pkt 4 Regulaminu Rozgrywek.

Za zmianę terminu meczu niezgodnie z zapisem Reg. Rozgr. § 23, pkt 15 cyt "Klub będący gospodarzem ma prawo nie później niż na 14 dni przed wcześniejszym wyznaczonym terminem... Zmienić datę i godzinę rozgrywania zawodów bez zgody przeciwnika .... Zmiana ta może dotyczyć tylko tego samego terminu rozgrywkowego"

W przypadku zmiany daty lub godziny spotkania w terminie krótszym niż 7 dni przed meczem klub wnioskujący obowiązany jest oprócz spełnienia warunków w przytaczanym § uregulować opłatę regulaminową zgodnie z załącznikiem nr 6, pkt 7 niniejsze go regulaminu, która wynosi 200,zł.

Niżej wymienione kluby za zmianę terminu meczu zostały nałożone opłaty regulaminowe 200,- zł
Dragon Nowy Glinik z miana terminu meczu seniorów z 8.05 na 7.05 w dniu 3.05.2022
Polonia Kopytowa zmiana terminu meczu juniorów młodszych z 7.05 na 10.05 w dniu 3.05.2022
Polonia Kopytowa zmiana terminu meczu trampkarzy z dnia 7.05 na 11.05 w dniu 3.05.2022
Szarotka Nowosielce zmiana terminu meczu młodzików z dnia 6.05 w dniu meczu
Sobniów Jasło zmiana terminu meczu juniorów z 7.05 na 17.05 w dniu 4.05.2022
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.