W środę w Jaśle odbędą się Jasielskie Targi Pracy, Edukacji i Kariery.
W środę (18 maja) w godzinach od 9:00 do 17:00 w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle, przy ul. Sikorskiego 15, odbędą się Jasielskie Targi Pracy, Edukacji i Kariery.

Ponad 50 ofert pracy bezpośrednio od przedsiębiorców, oferta Powiatowego Urzędu Pracy w Jaśle. Kilkadziesiąt ofert staży i płatnych praktyk.

Celem targów jest pomoc osobom zainteresowanym nie tylko w podjęciu, ale również zmianie dotychczasowego zatrudnienia, zapoznanie uczestników z oczekiwaniami i wymogami rynku pracy oraz przekazanie informacji na temat możliwości zdobycia nowych kwalifikacji. W ramach targów przewidziane są m.in. panele indywidualnego doradztwa, warsztaty dla grupy 15 osób oraz konkurs "Biznes przyjazny mieszkańcom".

Wystawcami targów będą instytucje rynku pracy, pracodawcy, uczelnie wyższe, szkoły oraz firmy edukacyjne i szkoleniowe. Uczestnikiem targów może być natomiast każdy. Udział w targach jest bezpłatny.

Targi pracy Jasło


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.