Pocztowa działka umiejscowiona w dogodnej lokalizacji, w pobliżu ścisłego centrum Jasła, przy ul. Towarowej 33, trafi na licytację już 22 czerwca br. Cena wywoławcza za teren, na którym znajduje się kompleks 5 budynków, o łącznej ich powierzchni wynoszącej 1162 m2, to 5,5 mln złotych.
Poczta Polska wystawiła na przetarg nieruchomość w Jaśle, składającą się z wydzielonych geodezyjnie działek gruntowych nr 26/7, 33/2, 34/1, 34/2, o łącznej powierzchni 22.153 m2. Teren oddalony jest od centrum miasta o 3 km. Działki zabudowane są budynkami usługowymi i biurowymi, w pełni uzbrojonymi w media. W sąsiedztwie nieruchomości występuje zabudowa usługowa, komunikacyjna i handlowa. Działka wystawiana na sprzedaż jest ogrodzona i charakteryzuje się trapezowym kształtem.

Nieruchomość zlokalizowana jest na terenie strefy przemysłowej na skrzyżowaniu ulicy Towarowej i ul. Piłsudskiego (droga krajowa nr 28), a więc usytuowana w sąsiedztwie ważnych szlaków komunikacyjnych. Nieopodal znajduje się także przystanek autobusowy. Teren nieruchomości jest płaski i utwardzony, znajdują się na nim plac manewrowy, parking i drogi wewnętrzne. Zgodnie z planem gospodarowania przestrzennego, wystawiona na sprzedaż nieruchomość pełni funkcję zabudowy usługowej.

Nieruchomość Poczty polskiej w Jaśle do sprzedania

Przyszłego nabywcę zadowolić powinno także spokojne otoczenie oferowanej działki. Pomimo bliskości ważnych szlaków komunikacyjnych, okolica charakteryzuje się niewielką uciążliwością akustyczną oraz ograniczonym natężeniem ruchu pojazdów.

Licytacja: http://nieruchomosci.poczta-polska.pl
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter
rrrrrr

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.