Trzynaście par świętowało w Jaśle swoje "Złote Gody". Podczas uroczystości w Urzędzie Stanu Cywilnego odebrały medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.
Trzynaście małżeństw z Jasła 24 maja otrzymało Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, nadane im przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę. Uroczystość odbyła się w Jasielskim Domu Kultury w przygotowanej oprawie muzycznej przez wokalistów JDK.

W imieniu prezydenta obchodzącym "Złote Gody" małżeństwom medale wręczyli: burmistrz Jasła Ryszard Pabian oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Jaśle Alicja Wójcik.

- W ciągu tych pięćdziesięciu lat na pewno były zarówno te piękne, jak również trudne chwile. Te piękne, które dawały radość życia, pomagały przeżyć te trudniejsze momenty - mówił Ryszard Pabian.

Z kolei Alicja Wójcik, kierownik USC, zaznaczyła -Od chwili, w której postanowiliście połączyć swoje losy minęło pół wieku. Dzisiaj mogą państwo śmiało stwierdzić, że wybrana wspólna droga była słuszna. Proszę przyjąć gratulacje i uznanie dla stanowczości państwa postaw, a także serdeczne życzenia, wszelkiej pomyślności, zdrowia i dobrostanu.

Uhonorowani Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie:
Krystyna i Zbigniew Dziadoszowie, Stanisława i Adam Goleniowie, Bernardyna i Zbigniew Gorczycowie, Lidia i Marian Gorgoszowie, Maria i Tadeusz Maczugowie, Lucyna i Jan Nowosielscy, Wiesława i Zbigniew Piętowie, Maria i Stanisław Płocicowie, Janina i Bronisław Rzońcowie, Zofia i Władysław Sysołowie, Dorota i Jan Szarkowie, Grażyna i Ryszard Wojdyłowie, Krystyna i Stanisław Woźniakowie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.