W dniach od 30 maja do 10 czerwca 2022 roku wyłączony z ruchu zostanie odcinek drogi powiatowej Kąty-Desznica-Świątkowa Wielka-Świątkowa Mała.
Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle informuje, że w związku z koniecznością przeprowadzenia awaryjnego remontu drogi powiatowej Nr 1905R Kąty-Desznica-Świątkowa Wielka-Świątkowa Mała na odcinku w miejscu wystąpienia czynnego osuwiska w km 7+570-7+595 str. lewa (w miejscowości Świątkowa Wielka gmina Krempna), powodującego zagrożenie bezpieczeństwa ruchu, oraz remontu cząstkowego, z uwagi na charakter prowadzonych prac, w dniach 30 maja 2022 r. - 10 czerwca 2022 r. wyłączony z ruchu zostanie odcinek ww. drogi powiatowej od km 5+100 do km 8+890.

Na czas prowadzenia robót wyznaczono objazd drogą gminną przez wieś Kotań oraz drogą wojewódzką nr 992. Wyłączony odcinek oraz trasę objazdu przedstawiono na załączonym schemacie graficznym.

Po upływie wskazanego terminu lub w przypadku szybszego ukończenia prac remontowych, niezwłocznie zostanie przywrócona dotychczasowa organizacja ruchu.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter
rrrrrr

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.