W dniach od 30 maja do 10 czerwca 2022 roku wyłączony z ruchu zostanie odcinek drogi powiatowej Kąty-Desznica-Świątkowa Wielka-Świątkowa Mała.
Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle informuje, że w związku z koniecznością przeprowadzenia awaryjnego remontu drogi powiatowej Nr 1905R Kąty-Desznica-Świątkowa Wielka-Świątkowa Mała na odcinku w miejscu wystąpienia czynnego osuwiska w km 7+570-7+595 str. lewa (w miejscowości Świątkowa Wielka gmina Krempna), powodującego zagrożenie bezpieczeństwa ruchu, oraz remontu cząstkowego, z uwagi na charakter prowadzonych prac, w dniach 30 maja 2022 r. - 10 czerwca 2022 r. wyłączony z ruchu zostanie odcinek ww. drogi powiatowej od km 5+100 do km 8+890.

Na czas prowadzenia robót wyznaczono objazd drogą gminną przez wieś Kotań oraz drogą wojewódzką nr 992. Wyłączony odcinek oraz trasę objazdu przedstawiono na załączonym schemacie graficznym.

Po upływie wskazanego terminu lub w przypadku szybszego ukończenia prac remontowych, niezwłocznie zostanie przywrócona dotychczasowa organizacja ruchu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.