Już jutro dzień dziecka. Sprawdź gdzie odbędą się pikniki dla dzieci.
W środę (1 czerwca) Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodu zaprasza wszystkie dzieci na żmigrodzki rynek w godzinach od 12:00 do 18:00 gdzie będą odbywać się liczne zabawy i konkursy dla dzieci.

Dzień dziecka nowy żmigród


Dzień Dziecka "Jedz zdrowo, bądź aktywny sportowo" odbędzie się też w Jaśle w dniu 1 czerwca w godzinach od 16:00 do 19:00 w Ogródku Jordanowskim.

Świat zabawek i witamin, warsztaty: cyrkowe i plastyczne, miasteczko rowerowe i występ znanych i lubianych artystów JDK i MDK. To tylko kilka z wymienionych atrakcji, jakie czekają na milusińskich z okazji Dnia Dziecka.
Hasło przewodnie tegorocznej zabawy brzmi: "jedz zdrowo, bądź aktywny sportowo". Świat witamin odkrywać przed milusińskim będą artyści z Centrum Uśmiechu, znani z telewizyjnych ekranów Inspektor Ogórek, Truskawka i Jagoda, którzy śpiewająco przybliżą najmłodszym rolę i funkcje witamin w organiżmie człowieka oraz przedstawią, jakie produkty dostarczają ich najwięcej. Wrocławski Teatr na Walizkach przedstawi spektakl pt. "Atak Clownów" - to mnóstwo komediowych scenek fabularnych, skeczy oraz gagów, których głównymi bohaterami są właśnie te ekscentryczne postacie.

Za sprawą Piotra Bielaka na terenie ogrodu pojawi się miasteczko rowerowe oraz odbędzie się pokaz rowerowy. Zarówno dzieci, jak i dorośli mogą wziąć udział w warsztatach cyrkowych przygotowanych przez aktorów Teatru na Walizkach. Na warsztaty plastyczne - papier, glina, kamień - zapraszają pracownicy Muzeum Regionalnego w Jaśle. "Książka w ruchu", to z kolei propozycja Miejskiej Biblioteki Publicznej. Jasielski Dom Kultury zaprasza do świata zabawek i dużych klocków. Czas spędzany na wesołej zabawie umili występ zespołów artystycznych Jasielskiego i Młodzieżowego Domu Kultury.

Dzień dziecka Jasło

Gminny Ośrodek Kultury w Osieku Jasielskim zaprasza również wszystkie dzieci w dniu 1 czerwca w godzinach od 10:00 do 13:00 na obiekt sportowy w Osieku jasielskim gdzie odbędą się zabawy z Fiku Miku Smyku. Imprezę poprowadzi D.J Krzysztof Czekaj.

Osiek Jasielski Dzień dziecka

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.