W I Liceum Ogólnokształcącym w Jaśle odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia nauki uczniów klas maturalnych.
W piątek (29 kwietnia) w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia nauki uczniów klas maturalnych. Spotkanie było okazją do podsumowania trzech lat pracy absolwentów, ale także do chwili refleksji i zadumy.

I LO w Jaśle

Najzdolniejsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za stuprocentową frekwencję na zajęciach, za udział w olimpiadach i konkursach przedmiotowych, a ich rodzice listy gratulacyjne. Kilka słów do młodzieży skierował dyrektor Jacek Nawrocki, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego w imieniu maturzystów Maciej Sroka z klasy 3GA oraz Jakub Szot z klasy 3PA przewodniczący Samorządu Szkolnego.

I LO w Jaśle

Okolicznościowe przemówienia wygłosili również zaproszeni goście: Starosta Jasielski Adam Pawluś oraz Daniel Lignar przewodniczący Rady Rodziców. Na zakończenie uczniowie klas 3GA, 3GB, 3GC i 3PE przygotowali część artystyczną.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.