Na Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym w Osieku Jasielskim odbył się Gminny Dzień Dziecka.
1 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Dzień ustanowiony w 1954 przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) dla upowszechniania ideałów i celów dotyczących praw dziecka zawartych w Karcie Narodów Zjednoczonych.

Z tej okazji w gminie Osiek Jasielski na Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym odbył się Gminny Dzień Dziecka, w którym uczestniczyli uczniowie ze wszystkich szkół z terenu gminy wraz z nauczycielami, opiekunami i rodzicami. Organizatorami wydarzenia byli: Gminny Ośrodek Kultury i Gminna Biblioteka Publiczna pod patronatem Wójta Gminy Osiek Jasielski Andrzeja Stachurskiego.

Osiek Jasielski

Gminny Dzień Dziecka rozpoczął oficjalnie Wójt Gminy składając dzieciom serdeczne życzenia, przypomniał o ustanowieniu Międzynarodowego Dnia Dziecka, jego historii i tradycji, podkreślając postulaty mające na celu zagwarantowanie bezpieczeństwa oraz możliwości rozwoju wszystkim dzieciom na świecie. Po złożeniu życzeń Wójt Gminy rozdał dzieciom słodycze.

Dzieci bawiły się z firmą animacyjną Fiku - Miku - Smyku uczestnicząc w animacjach i zabawach integracyjnych z chustą animacyjną, zabawach z bańkami mydlanymi, kącikiem plastycznym małego smyka oraz zawodach sportowych.

Nie zabrakło zjeżdżalni, skoko- zabaw, zabaw z książką oraz słodkości w postaci lodów, waty cukrowej i popcornu. Atrakcją był również pokaz sprzętu strażackiego w którym uczestniczyli strażacy z OSP z terenu gminy oraz PSP z Jasła. Imprezę prowadził znany i profesjonalny DJ Krzysztof Czekaj Czek- Art w rytmach znanej muzyki rozrywkowej.

dzien dziecka Osiek jasielski

- Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim uczestniczącym w wydarzeniu oraz wszystkim którzy pomogli w organizacji dzisiejszego święta. Wszystkim dzieciom, małym i dużym życzę żeby zawsze były szczęśliwe i uśmiechnięte, by każdy dzień przeżywały z radością, realizowały swoje pasje oraz zainteresowania a miłość najbliższych była dla nich wsparciem w dążeniu do realizacji swoich marzeń i celów.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.