W Lisowie przy Szkole Podstawowej otwarto wielofunkcyjne boisko sportowe, które będzie służyć uczniom szkoły i mieszkańcom.
W środę (8 czerwca) odbyła się uroczystość otwarcia i poświęcenia boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej im. Macieja Rataja w Lisowie. Po części oficjalnej zorganizowany został Turniej "Baw się razem z nami" o Puchar Wójta Gminy Skołyszyn.

Wielofunkcyjne boisko sportowe zostało wybudowane z myślą o uczniach szkoły i mieszkańcach sołectwa Lisów. Będzie ogólnodostępne. Koszt inwestycji wyniósł 240 tysięcy złotych i w całości został sfinansowany z budżetu Gminy Skołyszyn.

W wydarzeniu oprócz Elżbiety Madej - Dyrektor SP w Lisowie wraz z Gronem Pedagogicznym i Społecznością Uczniowską udział wzięli: Bogusław Kręcisz - Wójt Gminy Skołyszyn wraz ze swoim zastępcą Pawłem Gutkowskim, Dariusz Łyszczarz - Przewodniczący Rady Gminy Skołyszyn wraz z wiceprzewodniczącym Stanisławą Nigborowicz i Stanisławem Wojdyłą, Jacek Kędzior - Skarbnik Gminy, Zdzisław Dąbrowski - Sołtys wsi Lisów, ks. Bogdan Kloc - Proboszcz Parafii w Lisowie, Wojciech Kras - Kierownik Referatu ds. Inwestycji w Urzędzie Gminy Skołyszyn i Adriana Czochara - Przewodnicząca Rady Rodziców przy SP w Lisowie.

Wyniki Turnieju o Puchar Wójta Gminy Skołyszyn:
1 miejsce - SP Lisów,
2 miejsce - SP Święcany,
3 miejsce - SP Skołyszyn,
4 miejsce (ex æquo) - SP Bączal Dolny, SP Harklowa, SP Przysieki i SP Kunowa.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.