W leśnym amfiteatrze w Parku Rekreacji i Edukacji Ekologicznej im. Stanisława Zająca Senatora RP w Foluszu odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka.
W piękne, niedzielne popołudnie (5 czerwca), w leśnym amfiteatrze w Parku Rekreacji i Edukacji Ekologicznej im. Stanisława Zająca Senatora RP w Foluszu odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka. Organizatorem wydarzenia był Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle.

Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Starosty Jasielskiego Adama Pawlusia. Program pikniku obejmował koncert wychowanków MDK w Jaśle oraz interaktywne show "Przygody Klary i Żabusia" w wykonaniu Studia FAMA z Dębicy.

Dzień dziecka w Foluszu

W koncercie wystąpiło 93 utalentowanych artystów uczestniczących na zajęcia Młodzieżowego Domu Kultury w minionym roku szkolnym.

Podczas pikniku można było skorzystać także z atrakcji przygotowanych przez nauczycieli MDK (stoiska plastyczne i malowanie twarzy), przez fryzjerki z ZSUiS w Jaśle (warkoczyki i fantazyjne koki) oraz wolontariuszki Gabrysię i Emilkę (tatuaże).

Każde dziecko obecne na pikniku zostało obdarowane przez Grażynę Leńczuk - dyrektor MDK oraz Małgorzatę Piotrowską - wicedyrektor kolorowym lizakiem z pozytywnym przesłaniem - Żyj z Uśmiechem.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.