W Osobnicy przy Szkole Podstawowej nr 1 odbył się turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Jasło.
Szkoła Podstawowa nr 1 w Osobnicy zorganizowała turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Jasło. Do zawodów przystąpiło siedem szkół z gminy: Szkoła Podstawowa w Jareniówce, Szkoła Podstawowa w Niepli, Szkoła Podstawowa w Opaciu, Szkoła Podstawowa nr 1 w Osobnicy, Szkoła Podstawowa nr 2 w Osobnicy, Szkoła Podstawowa w Szebniach i Szkoła Podstawowa w Warzycach.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy: "A" i "B". W finale turnieju zmierzyła się ze sobą SP nr 1 Osobnica i SP Warzyce. Po zaciętym meczu zwyciężyła drużyna gospodarzy 2:0.

Wszystkie drużyny otrzymały z rąk Wójta Wojciecha Piękosia, Wicewójta Henryka Motkowicza i Dyrektora SP nr 1 w Osobnicy Antoniego Wydro pamiątkowe puchary, medale, dyplomy i piłki nożne. Wybitnych zawodników doceniono przyznając nagrody indywidualne.

Najlepszym bramkarzem został Michał Berkowicz z Opacia, otrzymał statuetkę i rękawice bramkarskie. Królem strzelców turnieju został Kacper Krowicki z SP nr 1 Osobnica, otrzymał statuetkę i piłkę nożną, a MVP turnieju został Oskar Pyznar, również z SP nr 1 Osobnica, otrzymał statuetkę i piłkę nożną.

Skład zwycięskiej drużyny: Igor Brągiel, Filip Burda, Filip Dyl, Kacper Kapanowski, Sebastian Kapanowski, Kacper Krowicki, Dawid Owczarski, Oskar Pyznar (kapitan), Konrad Turek.
Po zakończonym turnieju na wszystkich czekała smaczna i zasłużona pizza.

- Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim drużynom dziękujemy za dostarczenie tak wielu pozytywnych emocji praktycznie już na ostatniej prostej przed wakacjami.