W Nowym Żmigrodzie na drodze wojewódzkiej 993 doszło do groźnego wypadku z udziałem samochodu ciężarowego.
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło dziś około godziny. 21:00 na drodze wojewódzkiej 993 w Nowym Żmigrodzie na ulicy Dukielskiej.

Wstępnie wiadomo, że kierujący samochodem ciężarowym marki Iveco, jadąc w kierunku Dukli, zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie uderzył w przydrożny przepust. Kierujący samochodem został poszkodowany i uwięziony w pojeździe. Aby go wydostać, strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu. Samochodem przewożone były pomidory.

Mężczyzna w poważnym stanie został przetransportowany do szpitala. Droga wojewódzka jest całkowicie zablokowana.

[AKTUALIZACJA]


- Z dotychczasowych wstępnych ustaleń interweniujących policjantów wynika, że kierujący ciężarowym iveco jadąc ulicą Dukielską w kierunku Dukli, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewy pas jezdni, a następnie do przydrożnego rowu zatrzymując się na betonowym przepuście. Poszkodowany 51-letni obywatel Rumunii z poważnymi obrażeniami został przetransportowana do jasielskiego szpitala, gdzie pozostaje pod opieką lekarzy. Policjanci ustalili świadków zdarzenia, wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Postępowanie w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze Komisariatu Policji w Nowym Żmigrodzie - informuje komisarz Piotr Wojtunik z jasielskiej policji.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.