Karpaty MOSiR Krosno zajęły pierwsze miejsce podczas festiwalu sportu gdzie odbył się XXI Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt oraz IX Międzynarodowy Turniej Judo.
Od 17 do 19 czerwca w ramach festiwalu odbył się XXI Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt oraz IX Międzynarodowy Turniej Judo.

Rywalizacja w turnieju siatkówki toczyła się na czterech boiskach (3 boiska w Szkole Podstawowej nr 2 w Jaśle oraz 1 boisko w II Liceum Ogólnokształcącym w Jaśle). W turnieju rywalizowało 16 drużyn i rozegrano w nim aż 64 mecze.

Festiwal sportu Jasło

Końcowe wyniki przedstawiają się następująco:
1. Karpaty MOSiR Krosno
2. UKS "MOSiR" Jasło
3. KS Volley Gorlice
4. UKS Dębowiec
5. SKŠ ZŠ Mikulova Praha
6. CSS 2 Baia Mare
7. UKS "15" Przemyśl
8. ŠK Elba Prešov
9. ZŠ Mlynska Stropkov
10. VK Slavia TU Košice
11. Akademia MOSiR Grybów
12. VC Mutterstadt-Hassloch
13. CK Sparta Sambor
14. AOZ Rzeszów
15. VE Academy Bardejov
16. VK Polonia London

W każdej drużynie wybranych zostało po dwie najlepsze zawodniczki, które otrzymały pamiątkowe statuetki. Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymały pamiątkowe dyplomy, koszulki oraz puchary a najlepsze drużyny otrzymały również nagrody w postaci spodenek, nakolanników oraz kompletu strojów meczowych.

Jasło festiwal sportu

Podczas turniej judo na jasielskiej macie zagościło ok 100 zawodników, którzy rywalizowali w swoich kategoriach wiekowych i wagowych. Turniej był skierowany do najmłodszych zawodników, którzy stawiają pierwsze kroki w rywalizacji sportowej, dlatego nie obyło się bez emocji i zaciętych walk. Organizator przygotował dla wszystkich uczestników za tak wspaniałą zawodniczą postawę pamiątkowe medale, dyplomy oraz upominki.
Rywalizacja odbywała się na Podkarpackim Centrum Sportów Walki.

festiwal sportu Jasło

-Wszystkim zawodnikom gratulujemy wyników oraz życzymy sukcesów w dalszej rywalizacji sportowej.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.