Do czwartku można zgłaszać propozycje w ramach Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego w dwóch kategoriach: na projekty inwestycyjne oraz na projekty społeczne.
Tylko do czwartku, 30 czerwca, można zgłaszać propozycje w ramach Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego. Projekty można zgłaszać w dwóch kategoriach: na projekty inwestycyjne zarezerwowano pulę 400 tys. zł oraz na projekty społeczne - 100 tys. zł.

Propozycję może zgłosić każdy mieszkaniec Jasła, który skończył 13 lat i zebrał pod swoją propozycją poparcie w postaci podpisów 25 mieszkańców Jasła. Swoją propozycję można zgłosić osobiście w Urzędzie Miasta w Jaśle, listownie lub za pośrednictwem Miejskiego Systemu Konsultacji Społecznych dostępnego pod adresem: www.konsultacje.um.jaslo.pl

Wzory formularzy, regulaminy oraz poradnik składania propozycji projektu znajdują się pod adresem: https://konsultacje.um.jaslo.pl
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.