Miasto Jasło i Jasielski Dom Kultury zapraszają na Wakacyjne Teatry Profilaktyczne na osiedlach. Na dzieci czeka mnóstwo atrakcyjnych gier i zabaw.
Zaczynamy w niedzielę (3 lipca) w Parku Miejskim, gdzie śledzić będziemy przygody Super Bohaterów w Akcji. Artyści z Estrady Tyskiej przygotowali dla milusińskich mnóstwo atrakcji.
10 lipca na Przystanku Kwiatowa odbędzie się piknik średniowieczny pn.: "Dzień w Królewskim Grodzie", na który zaprasza wszystkim chętnych Agencja Artystyczna Amatum.

Natomiast w czwartek, 14 lipca na obiektach MOSiRu odbędzie się Bajkowe Show, przygotowane przez artystów z agencji Wertini. Podczas spotkań dzieci będą mogły zajrzeć do specjalnie na tą okazję przygotowanego edukacyjnego namiotu animacyjno - profilaktycznego. Do zabawy zapraszają także instruktorzy Jasielskiego Domu Kultury, którzy przygotowali dla chętnych wiele niespodzianek.

Wakacyjne Teatry Profilaktyczne współfinansowane są ze środków Miasta Jasła w ramach kampanii "Postaw na rodzinę" z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2022 - 2025.

Wakacyjne Teatry Profilaktyczne w Jaśle
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.