Po raz kolejny odbędą się Targi Ślubne w Jaśle. Wydarzenie zaplanowano na 20 grudnia 2020 roku w jednej z najlepszych jasielskich restauracji "U Schabińskiej". Podczas wydarzenia prezentować swoją ofertę będzie ponad 20 firm z branży ślubno-weselnej z regionu i nie tylko.
Dla przyszłych nowożeńców tylko podczas targów oferowane będą specjalne rabaty oraz promocje sięgające nawet -30%.

Targi Ślubne w Jaśle 20 grudnia 2020

W trakcie trwania wydarzenia planowana jest degustacja pieczonego prosiaka wg staropolskiej receptury od "Schabińskiej" podanego z kaszą z podrobami serwowana przez samego szefa. Ciekawą atrakcją będą występy zespołów muzycznych - zaprezentuje się doświadczony zespół "Cool Band”.

Targi Ślubne w Jaśle 20 grudnia 2020

Obszerną ofertę najnowszych kolekcji pierścionków zaręczynowych i obrączek zaprezentuje jubiler Jaracz (ponad 1000 różnych wzorów). Na targach na zwiedzających czekać będzie poradnik ślubny pt.: "Jak zorganizować udane wesele" który upoważnia przyszłe Młode Pary do rabatów przy zakupie obrączek, sukni ślubnych, garniturów oraz usług ślubnych u partnerów w woj. Podkarpackim, dlatego warto być w posiadaniu tej książki (poradnik dostępny na stoisku Weselnego Experta).

Targi Ślubne w Jaśle 20 grudnia 2020

Na zwiedzających czekają cenne nagrody, do zdobycia w ciągu całego czasu trwania imprezy. Wydarzenie trwa od godz. 11:00-16:00. Wstęp bezpłatny.

Dla wystawców pozostało ostatnie 3 miejsca wolne - zapisy tel. 506 142 302 .