Na stadionie sportowym w Skołyszynie odbyły się Dni Gminy Skołyszyn "Prozioki 2022".
Niedziela (3 lipca) upłynęła pod znakiem "Prozioków 2022" - Dni Gminy Skołyszyn. Wydarzenie kulturalno - rozrywkowe, które zgromadziło kilka tysięcy Mieszkańców i przybyłych Gości, odbyło się na stadionie sportowym w Skołyszynie.

Dni Gminy Skołyszyn

Impreza plenerowa rozpoczęła się o godzinie 14:00 występami dzieci, młodzieży oraz blokiem zabaw dla najmłodszych z Lady Fama Show. Od godzinie 17:00 miał miejsce występ zespołu ludowego Lisowianki oraz LiScholi z Lisowa.
Później sceną muzyczną zawładnęły rockowe rytmy Nacessairy Air - zespołu założonego w 2017 roku przez mieszkańców Skołyszyna. Od 19:30 koncertowali Chłopcy z Placu Broni, a gwiazdą wieczoru był zespół Piękni i Młodzi, grający muzykę z pogranicza disco polo i dance euro disco. Wydarzenie zakończyła dyskoteka pod gwiazdami prowadzona przez DJ M-Lukas z Trendy Radio.

W ramach "Prozioków 2022" - Dni Gminy Skołyszyn funkcjonowały stoiska z domowymi wypiekami, na których nieodzownie królowały tradycyjne, pogórzańskie prozioki przygotowane przez liczne Koła Gospodyń Wiejskich z Gminy Skołyszyn.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.