Minął II tydzień wakacji z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Tarnowcu.
Minął II tydzień Wakacji z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Tarnowcu - kolejne dni lipca upłynęły pod znakiem warsztatów - kulinarnych i artystycznych.

We wtorek (5 lipca) odbyła się wycieczka się do Jasła do Muzeum Lizaka - gdzie dzieci dowiedziały się o historii, sposobach ich tworzenia i całym procesie produkcji cukierków i lizaków.
Następnie przyszedł czas na zajęcia praktyczne - po wybraniu wspólnego koloru i smaku - każdy indywidualnie mógł zrobić lizaka w dowolnym, wymyślonym przez siebie kształcie. Dzięki temu powstały wyjątkowe i niepowtarzalne słodycze.

Po opuszczeniu muzeum dzieci udały się nieopodal do Pizzeri Inferno na warsztaty tworzenia pizzy - gdzie własnoręcznie każdy przygotował pizzę z ulubionymi składnikami. Gotowe trafiły do pieca, skąd po kilku minutach pachnące i wypieczone znalazły się na talerzach.

Środa (6 lipca) to warsztaty florystyczne w Dom&Kwiaty w Tarnowcu. Tematem prac był las w słoiku. Pod czujnym okiem Pań, uczestnicy stworzyli od podstaw własne kompozycje. Poznali podstawowe zasady związane z sadzeniem roślin oraz późniejszej ich pielęgnacji. Każdy zabrał ukończone prace do domu, które będą długo przypominać o kreatywnie spędzonym czasie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.