Potrójny "Wieczór z Horrorem" w kinie Jasielskiego Domu Kultury Syrena.
Kino JDK Syrena zaprasza w czwartek (14 lipca) na potrójny "Wieczór z Horrorem". Tego wieczoru zostaną wyświetlone trzy filmy: "Smutek", "Medium" i "Post Mortem" (Fotograf śmierci).

Bilety w cenie 30 złotych (ulgowy 28 zł), do nabycia w kasie kina na godzinę przed pierwszym seansem, a także drogą on-line oraz w sekretariacie JDK, ul. Kołłątaja 1 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.30 - 15.45).

- Smutek
Zmutowany wirus atakuje mózgi i zamienia zainfekowanych w opętanych żądzą mordu, seksu i gwałtu zwyrodnialców. Głównymi bohaterami są Jim i Kat, młoda para rozdzielona podczas pandemii tak zwanego Wirusa Alvin. Wirus ten zmienia zakażonych w żądnych krwi szaleńców i doprowadza ich do popełniania bezwzględnych i okrutnych zbrodni. Jim i Kat próbują znaleźć siebie nawzajem i przeżyć, podczas gdy zainfekowani mieszkańcy miasta urządzają na ulicach krwawą i brutalną rzeź.

-Medium
Tajlandia, region Isan. Próba udokumentowania codziennego życia lokalnego medium przeradza się w koszmar, kiedy siostrzenica szamana zostaje opętana przez coś, co podaje się za boginię.
Ekipa dokumentalistów podąża za Nim, szamanką zamieszkującą magiczną krainę Isan na północy Tajlandi, której siostrzenica Mink cierpi z powodu nietypowych objawów, związanych najprawdopodobniej z jej szamańskim rodowodem. Filmowcy postanawiają śledzić młodą dziewczynę w nadziei, że uchwycą proces szamańskiego przejścia na kolejne pokolenie. Tymczasem zachowanie Mink staje się coraz bardziej niepokojące.

- Post Mortem (Fotograf śmierci)
Jest rok 1918. Tomás to młody mężczyzna zajmujący się fotografią pośmiertną. Obiektyw jego aparatu przynosi namiastkę ukojenia zrozpaczonym rodzinom. Wspólne zdjęcie z przedwcześnie utraconą córką może i jest mroczną pamiątką, jednak czasem jedyną, na jaką można sobie pozwolić. Praca w towarzystwie nieboszczyków wielu mogłaby poważnie zaszkodzić, jednak Tomás już raz przeżył bliskie spotkanie z ponurą kostuchą - na froncie I wojny światowej. Leżąc bez tchu w zbiorowej mogile, zamiast światełka na końcu tunelu dostrzegł twarz tajemniczej dziewczynki. Gdy pewnego dnia znajome oblicze pojawia się w jego pracowni, za wszelką cenę stara się nawiązać z nią kontakt. Młodziutka Anna prosi go o przyjazd do jej rodzinnej wioski, zdziesiątkowanej przez wojnę i hiszpańską grypę. Mężczyzna zgadza się bez zastanowienia. Nie wie jednak jeszcze, że miejsce to prześladują duchy - wściekłe, okrutne i nieznające litości.

wieczór z horrorem Jasło

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.