W Jaśle odbyło się spotkanie w ramach Wakacyjnych Teatrów Profilaktycznych.
Gry i zabawy sprawnościowe dla dzieci i dorosłych, czekały na przybyłych w Bajkowym Show, który miał miejsce na obiektach MOSiRu w czwartek, 14 lipca br. Na najmłodszych czekały bańki mydlane, konkursy, klocki. Ci, którym zależy na zdrowym stylu życia zajrzeli do namiotu edukacyjno - profilaktycznego. Spotkanie odbyło się w ramach Wakacyjnych Teatrów Profilaktycznych w Jaśle.

spotkanie wakacyjne

Przybyli chętnie próbowali swoich sił w strzelaniu z łuku do tarczy, czy biegu z przeszkodami na odległość. Animatorzy z agencji Amatum, zadbali o to, aby nikt się nie nudził. Wśród najmłodszych duże emocje budziły klocki, z których mogli wybudować domki, zamki, pałace, a nawet wysoką wieżę.

Zabawom dzieci przyglądały się towarzyszące im od początku imprezy bajkowe postacie. Goofy i Królik Bugs dopingowali zawodników podczas zmagań zręcznościowych oraz przybijali piątki zwycięzcom i chętnie pozowali do wspólnych zdjęć. Dzieci chętnie wzięły udział także w rysowaniu kredą na asfalcie. Autorzy pięknych rysunków zostali nagrodzeni upominkami. Aby dorośli nie nudzili się podczas czwartkowego popołudnia animatorzy przygotowali również konkurencje specjalnie dla nich dmuchanie balonów czy budowanie najwyższej wieży z klocków. Pomimo kapryśnej aury zabawa udała się na 5.

Jasło spotkanie wakacyjne

Wakacyjne Teatry Profilaktyczne współfinansowane są ze środków Miasta Jasła w ramach kampanii "Postaw na rodzinę" z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2022 - 2025.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.