W Jaśle odbędą się XVI Międzynarodowe Dni Wina w Jaśle. Z Krakowa turystów przywiezie pociąg.
Jedyny taki pociąg w Polsce. 27 sierpnia o godzinie 7:42 ze stacji Kraków Główny ruszy pociąg na XVI Międzynarodowe Dni Wina w Jaśle.

W cenie biletu pasażerowie otrzymają:
- bilet w dwie strony, Kraków - Jasło - Kraków;
- w czasie podróży degustacja win IX Konkursu Polskich Win w Jaśle;
- pakiet podróżnika, w którym zjadą się między innymi: kieliszek z logo MDW, porcje degustacyjne lokalnych serów z Rodzinnego Gospodarstwa Ekologicznego Figa oraz oliwek od Ser Jest Ser, zniżka do Muzeum Regionalnego w Jaśle;
- ciepły, podkarpacki żurek na peronie w Jaśle;
- spacer z przewodnikiem Muzeum Regionalnego w Jaśle na jasielski rynek.

Planowy przyjazd do Jasła to godzina 10:30. Pociąg powrotny odjedzie o godzinie 19:00 z Dworca w Jaśle. W międzyczasie na jasielskim rynku czekać będzie na turystów 37 stoisk winiarskich z całej Polski, Jarmark Produktów Regionalnych oraz Warsztaty Degustacyjne.

Bilety w na pociąg są do kupienia na https://www.winiarze-jaslo.pl/. Do końca lipca obowiązuje promocyjna cena - 155zł/os., od 1 sierpnia cena regularna będzie wynosiła 170zł/os.

Pasażerami pociągu, jak co roku, zaopiekuje się WINNICOMANIA. Opłaty za bilety można dokonać poprzez płatności online i Blik, lada dzień ruszy możliwość płacenia kartą.
Na wspólną podróż zapraszają: Jasielskie Stowarzyszenie Winiarzy Vinum Pro Cultura, Koleje Małopolskie, Winnicomania oraz Miasto Jasło.

dni wina w JaśleNikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.