Pod hasłem "Zostań Żołnierzem RP" 13 sierpnia odbędzie się w Jaśle piknik wojskowy z okazji obchodów Święta Wojska Polskiego oraz 102. rocznicy Bitwy Warszawskiej.
Na jasielskim rynku, 13 sierpnia w godz. 14.00-18.00 odbędzie się piknik, na którym będzie można zobaczyć to co w Wojsku Polskim najlepsze. Będzie nowoczesny sprzęt (Leopard, Rak, Rosomak, Poprad, WR Langusta), grochówka oraz żołnierze wszystkich rodzajów polskich sił zbrojnych.


Będą atrakcje dla najmłodszych, młodzieży i dorosłych, pokazy wyszkolenia żołnierzy i walki wręcz. Muzeum Regionalne w Jaśle, udostępni w tym dniu wystawy związane z historią i tradycją oręża Wojska Polskiego (wstęp wolny).

Na pikniku w punkcie rekrutacyjnym będzie można rozpocząć karierę jako żołnierz. Wojsko Polskie będzie zachęcać do dołączenia do nowej formuły służby - dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej. Każdy będzie mógł sprawdzić, jak wiele Wojsko Polskie może mu dać i kim może zostać w armii. Służbę można podjąć w każdym zakątku Polski i w dowolnie przez siebie wybranej specjalności, jak choćby: pancerniak, pilot, marynarz, żołnierz cyberwojsk.

Piknik wojskowy w Jaśle
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.