W Jasielskim Domu Kultury wystąpi Marek Piekarczyk z zespołem.
Marek Piekarczyk, wokalistaTSA, juror w The Voice of Poland, trener pierwszej edycji The Voice Senior, wystąpi 17 września br. w Jasielskim Domu Kultury.

Na koncert składają się najbardziej znane utwory z repertuaru TSA jak: "51","Marsz wilków","Chodzą ludzie", piosenki pochodzące z historii polskiego bigbitu m.in. z repertuaru Tadeusza Nalepy,zespołu Niebiesko Czarni, Andrzeja Zauchy oraz zespołuDżamble i Skaldowie oraz własne autorskie utwory muzyka. Artyście towarzyszyć będzie kwartet smyczkowy: Jacek Bielecki (wiolonczela), Ada Kwaśniewicz (skrzypce), Karolina Drwięga (altówka), Aldona Trybulec (altówka), Tadeusz Apryjas(gitara) oraz Jacek Borowiecki (kajon).Znakomite, ciekawe aranżacje z pewnością przeniosą widza w świat historii czasami zapomnianej polskiej piosenki, która dzięki Markowi i jego zespołowi jest ciągle piękna, żywa i aktualna.

Marek Piekarczyk karierę muzyczną rozpoczął w 1969, występował w zespołach Biała 21, Cechy i Sektor A. Razem z Waldemarem Koperkiewiczem był także współzałożycielem zespołu Dwustan, Tristan i Izolda, który wykonywał poezję śpiewaną, zaś w 1973 roku, po przeprowadzce z Nowego Wiśnicza do Ciechanowa - grupy Monastyr z którą występował do 1975 roku. Na początku lat 80. został wokalistą zespołu TSA. Od 1982 roku muzycy zaczęli wydawać płyty długogrające, a ich utwory zajmowały czołowe miejsca na listach przebojów. Po latach formacja została uznana za prekursora heavy metalu w Polsce. Wraz z zespołem, Piekarczyk dał ok. 1000 koncertów w Polsce, USA, Kanadzie, Belgii, Holandii, Czechosłowacji, Rosji, Francji, Finlandii, Litwie, Białorusi, Ukrainie i Niemczech.

Cena biletu to 80 zł. Rezerwacje przyjmowane są do 8 września br. osobiście w sekretariacie JDK lub pod numerem telefonu: 13 44 351 50.

koncert w Jaśle

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.