26-letni mieszkaniec Jasła odpowie przed sądem za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Policjanci z jasielskiej komendy wyjaśniali okoliczności groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. W miniony wtorek (9sierpnia) po godzinie 6, mundurowi otrzymali zgłoszenie o dachowaniu samochodu na drodze powiatowej w Bieździadce. Z przekazanych informacji wynikało, że osoby podróżujące osobowym audi o własnych siłach opuściły samochód i uciekły z miejsca zdarzenia.

Funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego realizujący czynności na miejscu wypadku zatrzymali dwóch mężczyzn oraz kobietę, którzy najprawdopodobniej brali udział w tym zdarzeniu. Wszyscy byli pijani. Policjanci wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Zatrzymani do sprawy 26 i 29-latek oraz 29-letnia mieszkanka powiatu krośnieńskiego trafili do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu zostali przesłuchani i złożyli wyjaśnienia.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutu 26-latkowi, który prowadził samochód mając w organizmie 2,3 promila alkoholu. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego czynu. Na popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.