26-letni mieszkaniec Jasła odpowie przed sądem za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Policjanci z jasielskiej komendy wyjaśniali okoliczności groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. W miniony wtorek (9sierpnia) po godzinie 6, mundurowi otrzymali zgłoszenie o dachowaniu samochodu na drodze powiatowej w Bieździadce. Z przekazanych informacji wynikało, że osoby podróżujące osobowym audi o własnych siłach opuściły samochód i uciekły z miejsca zdarzenia.

Funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego realizujący czynności na miejscu wypadku zatrzymali dwóch mężczyzn oraz kobietę, którzy najprawdopodobniej brali udział w tym zdarzeniu. Wszyscy byli pijani. Policjanci wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Zatrzymani do sprawy 26 i 29-latek oraz 29-letnia mieszkanka powiatu krośnieńskiego trafili do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu zostali przesłuchani i złożyli wyjaśnienia.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutu 26-latkowi, który prowadził samochód mając w organizmie 2,3 promila alkoholu. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego czynu. Na popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.