W lipcowym etapie konkursu Jasło FOTOEye zwyciężyło niezatytułowane zdjęcie Jana Kowalskiego, przedstawiające miasto o zachodzie słońca. Dodatkowo komisja wyróżniła zdjęcie „Fragment willi przy 3 Maja”, wykonane przez Wiesława Telegę. W sumie w lipcowym konkursie wzięło udział 31 fotografii.
Zgłoszeń do konkursu można dokonywać do końca września br. Przyjmowane są one codziennie w Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Jaśle w godzinach funkcjonowania (poniedziałek – piątek: 9 - 17, sobota: 10 - 17, niedziela: 11 -16).

Fragment willi przy 3 Maja. Fot. Wiesław Telega

W każdym miesiącu można dokonać jednego zgłoszenia, zawierającego minmum 3 zdjęcia przedstawiające Jasło, w szczególności architekturę miejską, pejzaż i przyrodę, sport i rekreację, miasto w porach roku, winne klimaty - zdjęcia promujące Jasło jako „miasto wina”, a także przestawiające aspekt społeczno-kulturalny Jasła, wydarzenia i street photo.

Zdjęcia z lipca można zobaczyć w miejskiej galerii FOTOEye na stronie https://um.jaslo.pl/pl/galeria-fotoeye-2020-iv-edycja/